"Насмешите се са много доброте и мало, мало горчине. Опростите животу и свету што нису савршени."
Душко Радовић

ПОСЕТА СУБОТИЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ

Поводом Дана школе гимназије „Светозар Марковић“, наша школа организовала је традиционалну посету Суботици. Ваљевску гимназију су представљали ђаци: Ива Јовановић II-6, Сања Недељковић II-6, Александар Трифковић IV-5, Матеја Мирковић IV-4, Јанко Вујић IV-2 и Растко Јаковљевић IV-2.

Наступали су у такмичењу у одбојци и то као мешовита екипа. Са ученицима су ишли и професори: Александра Јевтић, Снежана Ђурђевић, Анђелка Јеремић, Горан Митровић, Марко Томић и Предраг Јевтић, директор школе. Љубазни домаћини, лепо време, предиван обилазак винарије Звонко Богдан, а затим комплекса на језеру Палић, позитивно расположење, били су потврда да ћемо се лепо провести у посети пријатељској школи. Централни део обележавања Дана школе била је ђачка приредба, програм је био разноврстан уз одличан школски тамбурашки оркестар. Ђаци су се сјајно провели са својим домаћинима, а професори су са својим колегама највише причали о ИТ одељењу, проблемима школског простора и новим заједничким плановима. Ново виђање и дружење договорено је за Дан наше школе.

Локација на сајту: Почетна Пројекти