“Говори тихо. Птице ноћас близу нас певају и мени је жао да чују како у гласу нечијем има суза.”
Десанка Максимовић

ИЗАБРАНО НОВО РУКОВОДСТВО ЂАЧКОГ ПАРЛАМЕНТА

На седници Ђачког парламента одржаној 17. 10. 2019. присуствовало је 43 ученика. Кандидатуру је представило пет ученика: Сања Петровић III-2, Вељко Гајић III-1, Дуња Васић III-5, Јана Софронић II-4 и Јана Манић II-4.

Изборну комисију чинили су: Павле Игњатовић IV-7, Матија Тодосић IV-7 и Лука Петровић IV-2. Седницу је водила Јана Ђурић IV-2, председница Ђачког парламента.Након представљања програма, ученици су се тајно изјашњавали о кандидатима. Резултати гласања показали су да је највећи број гласова (19) добила Сања Петровић III-2, за Вељка Гајића гласало је 14 ученика, тако да ново руководство Ђачког парламента чине: председница Сања Петровић и потпредседник Вељко Гајић. Желимо пуно успеха у раду новим члановима и руководству Ђачког парламента.

Јана Ђурић, председница Ђачког парламента школске 2018-19. године

Локација на сајту: Почетна Настава Секције Драмски студио Нова сцена