"Изгубити стид значи, на крају крајева, признати себе савршеним."

V МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ЕКИПНОМ ПРВЕНСТВУ У СТРЕЉАШТВУ

Републичко првенство средњих школа у стрељаштву одржано је 16.04.2015. године, у Смедереву, на коме су наше ученице постигле запажене резултате.

У појединачној конкуренцији Јелена Крунић, ученица одељења IV-7, је заузела 9.место, док је у екипној конкуренцији наша школа заузела 5.место. За Ваљевску гимназију су наступале:, Јелена Крунић, ученица одељења IV-7, Милица Дринчевић, ученица одељења IV-7 иМина Марковић, ученица одељења II-3.

Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења Спорт V МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ЕКИПНОМ ПРВЕНСТВУ У СТРЕЉАШТВУ