"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет."
Нелсон Мендела

ТРИ МЕДАЉЕ У ФИНАЛУ ,,КЕНГУРА БЕЗ ГРАНИЦА"

У финалу међународног математичког такмичења ,,Кенгур без граница" које је у недељу 28. маја одржано у ,,Comtrade" средњој школи за Информационе технологије у Београду ученици Ваљевске гимназије освојили су три медаље. Матурант Раденко Пејић добитник је друге награде и сребрне медаље, а Милош Миловановић из другог разреда и Михаило тимотић из првог разреда добитници су треће награде и бронзане медаље. У финалном такмичењу учествовало је седам ученика Ваљевске гимназије.

Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења Математика ТРИ МЕДАЉЕ У ФИНАЛУ ,,КЕНГУРА БЕЗ ГРАНИЦА"