"Радост је привилегија оних који скромно мисле о себи."
Душко Радовић

ПРИРЕДБА НА СТРАНИМ ЈЕЗИЦИМА

Ученици Ваљевске гимназије су 28. априла 2015. године одржали традиционалну Приредбу на страним језицима у два термина у препуној сали Музичке школе „Живорад Грбић“. Говорили су, глумили, певали на језицима који се уче у школи: на енглеском, италијанском, латинском, немачком, руском, француском и шпанском језику.

Приредба је одржана у 13 за ученике основних школа и њихове професоре, а увече у 19 и 30 су гимназијалци наступили пред својим друговима, родитељима и професорима. И ове године је сала Музичке школе била мала да прими све знатижељне посетиоце.Ученици су заједно са својим професорима припремили веома занимљив колаж скечева, драмских одломака, песама и игара и тиме показали своје раскошне таленте.

Локација на сајту: Почетна Културна делатност ПРИРЕДБА НА СТРАНИМ ЈЕЗИЦИМА