"Насмешите се са много доброте и мало, мало горчине. Опростите животу и свету што нису савршени."
Душко Радовић

ОДРЖАНА ПРЕМИЈЕРА ПРЕДСТАВЕ "САБИРНИ ЦЕНТАР"

У четвртак 26. 11. 2015. године изведена је премијера представе „Сабирни центар“ Драмског студија Ваљевске гимназије. Представа је рађена по тексту Душана Ковачевића, а за режију је био задужен професор српског језика и књижевности Милан Поповић.

Поред бројних ученика, својим глумачким умећем, представу су употпунили медијатекар школе Миливој Милинковић, професор хемије Бранислав Јовановић, професорка географије Бојана Којић, као и директор школе др Војислав Андрић.

Премијери су присуствовали ученици, професори и бројни гости школе. Судећи по аплаузу присутних, сигурни смо да је представа испунила њихова висока очекивања.

Локација на сајту: Почетна Културна делатност ОДРЖАНА ПРЕМИЈЕРА ПРЕДСТАВЕ "САБИРНИ ЦЕНТАР"