"Радост је привилегија оних који скромно мисле о себи."
Душко Радовић

КЊИЖЕВНИ СУСРЕТ СА БРАНИСЛАВОМ ЈАНКОВИЋЕМ

У свечанoј сали Ваљевске гимназије, у четвртак 15. децембра,  представљени су романи књижевника Бранислава Јанковића  „О вуковима и сенкама“, „Сузе Светог Николе“, „Ветрови зла“ и „Пета жица“.

Водитељ је била Каролина Ђојбашић. Делове романа читали су рецитатори Ваљевске гимназије Марија Огњеновић и Вукан Арсенијевић, ученици III-1.

Писац Бранислав Јанковић  је пре књижевне вечери разговарао са ученицима о настанку књижевног дела, о важности и утицају читања на писање.

Књижевни сусрет организовало је Издавачко предузеће „Лагуна“ и Клуб читалаца Ваљевске гимназије.

Локација на сајту: Почетна Културна делатност КЊИЖЕВНИ СУСРЕТ СА БРАНИСЛАВОМ ЈАНКОВИЋЕМ