"Jeдан који хоће, увек је јачи од двојице који морају."
Војвода Живојин Мишић

ИЗАБРАНО НОВО РУКОВОДСТВО ЂАЧКОГ ПАРЛАМЕНТА

На седници Ђачког парламента одржаној 17. 10. 2019. присуствовало је 43 ученика. Кандидатуру је представило пет ученика: Сања Петровић III-2, Вељко Гајић III-1, Дуња Васић III-5, Јана Софронић II-4 и Јана Манић II-4.

Изборну комисију чинили су: Павле Игњатовић IV-7, Матија Тодосић IV-7 и Лука Петровић IV-2. Седницу је водила Јана Ђурић IV-2, председница Ђачког парламента.Након представљања програма, ученици су се тајно изјашњавали о кандидатима. Резултати гласања показали су да је највећи број гласова (19) добила Сања Петровић III-2, за Вељка Гајића гласало је 14 ученика, тако да ново руководство Ђачког парламента чине: председница Сања Петровић и потпредседник Вељко Гајић. Желимо пуно успеха у раду новим члановима и руководству Ђачког парламента.

Јана Ђурић, председница Ђачког парламента школске 2018-19. године

Локација на сајту: Почетна Издавачка делатност Књиге