"Чудно је како је мало потребно да будемо сретни, и још чудније: како нам често баш то мало недостаје!"
Иво Андрић

ДОДЕЛА НАГРАДА ЗА НАЈБОЉУ ШКОЛСКУ БИБЛИОТЕКУ

Наша библиотека је освојила прву награду на конкурсу Издавачке куће Едука за допринос развоју школског библиотекарства и стваралачки и посвећени рад библиотекара. Свечано уручење повеља уприличено је на Међународном сајму књига 25. октобра.

Додели награда, поред библиотекарке Слађане Маријанац, присуствовале су педагог Јасмина Момчиловић, председница Ђачког парламента Јана Ђурић и Јована Зарић, као члан новинарске секције.

Локација на сајту: Почетна Издавачка делатност Ученичке публикације