"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

На републичком такмичењу „Књижевна олимпијада“, одржаном 12.05. 2019. у Филолошкој гимназији у Сремским Карловцима, учествовало је 11 ученика Ваљевске гимназије.

ПРВО место са максималних 20 бодова, освојили су: Грујичић Немања III-1, Манојловић Никола III-7 и Радосављевић Динка III-5.

ДРУГО место са 19 бодова, освојили су: Видић Јана I-7, Вишић Милица III-2 и Станојевић Ана, III-7.

ТРЕЋЕ место са 18 бодова, освојили су: Андрић Ђурђа III-6, Бошковић Јована III-3, Јанковић Милица I-7 и Митровић Теодора I-3.

ШЕСТО место са 15 бодова, заузела је Милица Лукић II-5.

Ученици који су освојили једно од прва три места и њихови предметни професори (Вера Ваш, Милена Милисављевић, Данијела Голубовић и Сандра Софронић), награђени су дипломама, књигама и часописима.

Локација на сајту: Почетна Јавне набавке Обавештење о закљученим уговорима