"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА У ТРШИЋУ

На Републичком такмичењу из српског језика и језичке културе које је одржано у Тршићу,27.маја две ученице наше школе оствариле су запажен успех.Милица Вишић,II-3(ментор Вера Ваш) освојила је треће место док је Jана Марковић,III-4( ментор Биљана Ерчић) освојила прво место.

На Републичком такмичењу из књижевности-Књижевна олимпијада које је одржано у Сремским Карловцима 13. маја, две ученице другог разреда Динка Радосављевић (ментор Милена Милисављевић) и Ана Станојевић( ментор Данијела Голубовић) освјиле су другу награду.

Локација на сајту: Почетна Алумни