"Животни циљ сваког појединца је увијек исти: напредовање у доброме."
Толстој

НАША ШКОЛА НА ПРВОМ ВАЉЕВСКОМ САЈМУ КЊИГА

Претходног викенда, од 17. до 19. новембра, одржан је Први ваљевски сајам књига и образовања „Doctrina fair“ у просторијама Факултета здравствених, правних и пословних студија Универзитета Сингидунум. На овом Сајму је и Ваљевска гимназија имала свој штанд и приказала своју богату издавачку делатност, од ауторских књига професора наше школе, књига у едицији „Професори Ваљевске гимназије“, победничких збирки песама из едиција „Десанкина библиотека“, „Изворац“, „Подстицаји“, па до ученичких часописа и листова, каталога и разгледница.

Овај Сајам су посетили и ученици наше школе са својим професорима и пратили промоције књига и филмова.