"Образовање је најмоћније оружје које можете употребити да промените свет."
Нелсон Мендела

ГОСТОВАЊЕ НА РАДИЈУ

У среду, 29. јануара, ученици Ваљевске гимназије гостовали су на радију „Источник“. На позив главног уредника радија Епархије ваљевске протонамесника Слободана Алексића, чланови Драмског студија Ваљевске гимназије снимили су радио-драму према тексту „Архиепископство твоје“, чији је аутор професор српског језика и књижевности Анђелка Јеремић.

Ученици који су учествовали на снимању радио-драме су: Доротеја Вуковић IV-6, Нина Маровић III-5, Марија Ранковић IV-7, Милица Бранковић IV-7, Павле Игњатовић IV-7, Новак Видић IV-4, Милан Ћесаревић IV-2 и Вељко Ускоковић, бивши ученик Ваљевске гимназије.