"Животни циљ сваког појединца је увијек исти: напредовање у доброме."
Толстој

У ПОСЕТИ ОШ ,,ВЛАДИКА НИКОЛАЈ ВЕЛИМИРОВИЋ"

У оквиру акције "Књига солидарности" посетили смо 17. марта ОШ "Владика Николај Велимировић". У пријатном амбијенту школске библиотеке, дочекали су нас љубазни домаћини и ученици осмог разреда. Уручили смо им пакет са више од 100 књига лектире за основну школу.

Са ученицима су разговарали матуранткиња Тања Савић IV-7, ученици трећег разреда Љубица Марковић III-3 и Марко Глогиња III-2. Поред разговора о настави у гимназији, упису, условима, ваннаставним активностима и могућностима које Ваљевска гимназија пружа, ученици су се представили стиховима и песмом. Са ученицима је у посети била професорка Слађана Маријанац, школски библиотекар.