"Радост је привилегија оних који скромно мисле о себи."
Душко Радовић

ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ НА ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

Четрнаест ученика Ваљевске гимназије учествовало је на Државном такмичењу из физике које је у суботу 25. марта одржано у Кладову у гимназији "Свети Сава". На такмичењу су постигнути запажени резултати. У оквиру бозонске категорије, у којој се такмиче ученици из одељења математичких гимназија, најуспешнији су били Нина Матић (ученица другог разреда) и Никола Ненадовић (ученик првог разреда) који су освојили друге награде, затим, Михаило Тимотић (ученик првог разреда) који је освојио трећу награду. Ученици првог разреда: Лазар Станковић, Немања Грујичић, и Саво Цвијетић су освојили похвале.