"Чудно је како је мало потребно да будемо сретни, и још чудније: како нам често баш то мало недостаје!"
Иво Андрић

ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ НА МАТЕМАТИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ,,КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА"

На међунарнодном математичком такмичењу ,,Кенгур без граница" које је у одржано у четвртак 16. марта 2017. године, ученици Ваљевске гимназије постигли су изванредне резултате. Девет ученика освојило је прву, другу или трећу награду и учествоваће у финалном такмичењу, док су још 22 ученика похваљена. У наставку следи списак награђених и похваљених ученика по разредима и категоријама.

Комплетни резултати свих учесника такмичења могу се видети овде.