"Животни циљ сваког појединца је увијек исти: напредовање у доброме."
Толстој

ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ИЗБОР СЛОГАНА ВАЉЕВСКЕ ГИМНАЗИЈЕ

Многе школе у свету имају лепе и карактеристичне слогане који на најбољи начин одсликавају делатност и образовано васпитна настојања своје школе. Као пример наводимо неке слогане:  „Осмехом до знања“, „Per aspera ad astra“ („Преко трња до звезда“). Тим поводом Ваљевска гимназија расписује ЈАВНИ ПОЗИВ за избор слогана Ваљевске гимназије, који траје од 21. априла до 6. маја 2017. године.

Јавни позив за слоган Ваљевске гимназије подразумева предлог оригиналног ауторског слогана, цитат неке карактеристичне пословице или изјаве неке познате личности.

Јавни позив за избор слогана Ваљевске гимназије подразумева да се у плексиглас кутију у холу школе убаци или поштом у већем запечаћеном коверту на адресу Ваљевске гимназије достави:

• текст слогана потписан шифром предлагача и
  • такође запечаћен мањи коверат на коме је написана шифра аутора и у коме су лични подаци аутора неопходни за идентификацију аутора (име и презиме, адреса, број мобилног телефона и е-маil адреса).

Право учешћа у формулисању слогана имају сви некадашњи и сада-шњи ученици, професори и запослени у Ваљевској гимназији.

Избор слогана, најкасније до 31. маја 2017. године, извршиће жири у саставу: професор Вера Ваш, професор Биљана Ерчић, професор Наташа Кристић и ученици Исидора Јосиповић, Стефан Крунић и Дуња Дукић.

Детаљнија обавештења о свему путем телефона 014 – 221 – 622 или преко e-mail aдресе  Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели .