"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

ПРИЈЕМ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ И СЕДМОГ РАЗРЕДА

У четвртак 31. 08. 2017. године у Свечаној сали школе приређен је програм поводом почетка нове школске године за ученике првог и седмог разреда. Добродошлицу им је, у име разредних старешина и наставничког колектива, пожелео директор школе проф. др Војислав Андрић.

О својим искуствима, успесима и очекивањима говорили су најуспешнији ученици школе: Матеја Манојловић, сада већ бивши ученик и студент психологије, Милица Вишић и Немања Грујичић. У уметничком делу програма су учествовали чланови рецитаторске секције - Доротеја Вуковић и Јелена Лончар, Драмског студија школе - Вељко Ускоковић и чланови гимназијског бенда, Марко Глогиња и Синиша Недић уз вокалну пратњу Катарине Урошевић. Клавир је свирала Соња Стојнић, а програм је водила Марија Чолић.