"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

КОНЦЕРТ ЗА ГОСТЕ ИЗ СЛОВЕНИЈЕ

Концерт ученика Музичке школе „Живорад Грбић“ приређен је 18. октобра, а у част гостију из словеначке гимназије „Јуриј Вега“ из Идрије, који су ове недеље у посети нашој школи.

На концерту у свечаној сали, наступиле су флаутисткиње Марија Обрадовић и Аница Мићић, у класи професора Александра Буркерта, виолинисткиња Николина Гаврић, у класи професорке Ангелине Новаковић, уз клавирску пратњу професорке Милице Продановић. На крају концерта, представио се и гудачки оркестар „Феникс“ под диригентском палицом мр Снежане Стевановић, са извођењем мелодија из серије „Игре престола“ Рамина Ђавадија и „Паладио“ Карла Џенкинса.