"Радост је привилегија оних који скромно мисле о себи."
Душко Радовић

ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА - ИЗВЕШТАЈ СА РЕВИЈАЛНЕ КОШАРКАШКЕ УТАКМИЦЕ

Поводом школске славе Свети Сава у суботу 27.01.2018. године, у сали Ваљевске гимназије одиграна је ревијална кошаркашка утакмица. Ученици природног и друштвеног смера Ваљеске гимназије одазвали су се позиву да својим учешћем дају свој допринос обележавању Савиндана.

Ученици Иван Станковић, Богдан Бадовинац, Урош Ђурић и Михајло Снегић су успели да у динамичној и неизвесној али фер и коректној утакмици, победе резултатом 100:97 екипу у чијем саставу су били ученици Филип Станојловић, Филип Павловић, Бошко Ђенисић, Лука Јеринић и као замена Иван Милинковић.

Уз велику помоћ око организације, колегинице Снежане Ђурђевић, турнир организовао, испратио и евидентирао Дејан Зечевић.

Локација на сајту: Почетна Фондација Наши донатори