Dec 03

Održan prvi Integral kup u Valjevu

Danas je u Valjevu održan prvi Integral kup, matematički turnir za učenike osnovnih i srednjih škola.

Rezultate turnira možete videti ovde.

Nov 28

Raspored aktivnosti na dan turnira

Raspored aktivnosti vezanih za turnir u subotu 03.12.2016.

• Doček učesnika, prijava i sastanak sa vođama ekipa od 09:30 h
  • Otvaranje turnira je u Svečanoj sali Valjevske gimnazije u 10:00 h
  • Rasporedjivanje takmičara po učionicama je od 10:20 h
  • Vreme predviđeno za izradu zadataka je od 10:30 do 13:00 h
  • Pauza za ručak i obilazak Valjeva od 13:00 do 15:00 h
  • Preliminarni rezultati planirani su za 15:30h
  • Konačni rezultati i dodela nagrada u 16:30h

Prateće aktivnosti

• Svečano obeležavanje 30 godina rada kole za ljubitelje matematike ,,Integral” – 10,30h
  • Stručni skup / seminar za nastavnike – 11h

Nov 08

Prijava ekipe

Prijavu ekipe za turnir možete obaiti direktno sa ovog sajta.

POPUNI OBRAZAC

Nov 07

Stručni skup ,,Metodička radionica – unapređenje rada sa decom obdarenom za matematiku”

U danu realizacije matematičkog turnira ,,Integral kup” biće održan stručni skup o unapređenju rada sa decom obdarenom u oblasti matematike. Pozivamo vas da uzmete ucesca. Detaljnije.

Nov 04

Matematički turnir ,,Integral kup” u Valjevu

zaikOve godine biće organizovan 1. matematički turnir ,,Integral kup” u Valjevu namenjen učenicima od 7. razreda osnovne do 2. razreda srednje škole, iz Srbije i zemalja iz okruženja, kao i za učenike 6. razreda samo iz Valjeva.

Organizatori Podružnica matematičara Valjevo, kao stručno društvo matematičara i informatičara Kolubarskog okruga i Valjevska gimnazija kao institucija sa 146 godina rada učiniće sve da turnir bude visokog kvaliteta i mladim matematičarima pruži pravi užitak i podsticaj za dalji rad.

Prijave se primaju do 25. 11. 2016.

Sve o propozicijama za prijave ekupa možete naći u meniju O organizaciji -> Prijava ekipe