"Jeдан који хоће, увек је јачи од двојице који морају."
Војвода Живојин Мишић

У петак, 31. 8. 2018. године у свечаној сали школе приређен је програм поводом почетка нове школске године за ученике првог и седмог разреда. Добродошлицу им је, у име одељењских старешина и наставничког колектива, пожелео директор школе проф. Предраг Јевтић.

О својим искуствима, успесима и очекивањима говорили су најуспешнији ученици школе: Вељко Ускоковић и Јелена Лончар, сада већ бивша ученица и студент Академије уметности у Новом Сад. У уметничком делу програма Јелена је рецитовала, а ученик 4. разреда Синиша Недић свирао је гитару уз вокалну пратњу Љубице Тадић. Програм је водила Нина Маровић, ученица 2. разреда.

Локација на сајту: Почетна Ученици Ђаци генерација