Ваљевска гимназија, Вука Караџића 3, 14000 Ваљево, тел/факс: +381 14 221 622, gimvaljevo@gmail.com, www.valjevskagimnazija.edu.rs

Школа

Зрнца мудрости...

“Говори тихо. Птице ноћас близу нас певају и мени је жао да чују како у гласу нечијем има суза.”
Десанка Максимовић

"Не мораш бити бољи од других, буди само најбољи што можеш."

Такмичења

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА У ШКОЛСКОЈ 2013/14. ГОДИНИ


,,Сваки велики успех тријумф је упорности.
Граф


ПОЈЕДИНАЧНА ТАКМИЧЕЊА


МЕЂУНАРОДНА ОЛИМПИЈАДА
Копривица Давид IV-1 – Међународна хемијска олимпијада у Вијетнаму,
бронзана медаља (20.-29. VII 2014.)


ДРЖАВНА ОЛИМПИЈАДА
Копривица Давид IV-1 – Српска хемијска олимпијада, 2. место (сребрна статуа)
и пласман на Међународну олимпијаду у Вијетнаму


РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА
Мишковић Анђела VII-1 – математика 2. награда, математика „Архимедес“ похвала
Станковић Александар VII-1 – математика 3. награда, математика „Архимедес“ похвала
Матић Нина VII-1 – математика похвала, физика 3.награда
Миловановић Милош VII-1 – математика
Станић Алекса VII-1 – математика
Васиљевић Никола I-1– математика
Пејић Раденко I-1 – математика, математика „Архимедес“
Споладор Анђела I-1 – пливање
Теовановић Марија I-2 – књижевност
Станковић Милица I-2 – латински
Алексић Марко I-3 – хемија
Марковић Мина I-3 – хемија
Лесић Мина I-3 – српски језик
Тадић Јована I-4 – латински
Цветановић Матија I-4 – латински
Милутиновић Анђелија I-4 – књижевност
Бошковић Александра I-4 – НИС-ова олимпијада из језика
Манојловић Матеја I-5 – латински
Брдарић Невена I-6 – српски језик
Вујић Милутин I-7 – историја
Савић Тања I-7 – књижевност, стони тенис
Грачанин Ана I-7 – стони тенис
Смолчић Теодора II-1 – математика, математика „Архимедес“, хемија
Панић Тијана II-1 – математика
Лазић Сара II-1 – математика, хемија, астрономија
Милић Дамњан II-1 – астрономија
Поповић Кристина II-1 – астрономија
Мићић Милица II-2 – српски језик
Степановић Ђорђе II-2 – математика похвала
Пантић Огњен II-2 – математика
Гајић Игор II-2 – хемија
Ђурић Милица II-2 – пливање
Ивановић Лука II-3 – математика похвала
Николић Лука II-3 – српски језик,биологија 1. место
Ђурић Сара II-4 – српски језик
Јовановић Даница II-4 – латински
Стефановић Марија II-4 – књижевност
Јовановић Сара II-5 – српски језик 2. место
Ковачевић Андријана II-5 – српски језик, латински језик
Чарапић Андријана II-5 – есеј „Шта би Вук данас рекао“ 3. награда
Павловић Дуња II-5 – српски језик
Глигоријевић Лука II-5 – пливање
Тодоровић Марко II-6 – српски језик, књижевност 3. место, есеј „Шта би Вук
данас рекао“ 1. награда, латински 3. место
Јеринић Ана II-6 – историја
Седларевић Анђела II-6 – књижевност
Мирковић Кристина II-7 – српски језик, књижевност
Радојковић Александра II-7 – књижевност
Марковић Јелена III-1 – математика, математика „Архимедес“, програмирање, физика
Бирчанин Сара III-2 – физика
Мијатовић Милош III-2 – пливање
Томић Јована III-3 – математика
Стефановић Оливера III-3 – биологија
Вучићевић Јелена III-4 – латински
Николић Милица III-4 – латински
Васиљевић Невена III-6 – српски језик
Марјановић Ирина III-7 – Смотра рецитатора 2 место
Ашковић Јована IV-1 – српски језик 2. место, математика „Архимедес“ похвала
Параментић Невена IV-1 – француски језик
Копривица Давид IV-1 – хемија похвала, физика 1. награда
Урошевић Ана IV-2 – биологија
Николић Катарина IV-2 – биологија
Ђорђевић Милица IV-2 – биологија
Вујић Ивана IV-4 – књижевност
Новаковић Јелисавета IV-4 – латински
Ранковић Жељка IV-4 – латински 3. место
Николић Димитрије IV-4 – немачки језик 2.место
Живковић Немања IV-4 – немачки језик похвала, пливање
Крсмановић Далибор IV-4 – немачки језик
Савић Катарина IV-4 – енглески језик
Весић Катарина IV-5 – српски језик
Арсић Марија IV-6 – Смотра рецитатора


ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА
Станковић Александар VII-1 – математика 1. награда, физика 2. награда
Мишковић Анђела VII-1 – математика 1. награда (најуспешнијег такмичара у
Ваљеву), физика похвала, хемија 2. место
Матић Нина VII-1 – математика 1. награда, физика 1. награда
Миловановић Милош VII-1 – математика 2. награда, физика 2. награда, хемија
Станић Алекса VII-1 – математика 2. награда, физика 2. награда, хемија
Јовановић Лука VII-1 – математика 3. награда, физика
Стојаковић Иван VII-1 – математика 3. награда
Рајковић Кристина VII-1 – математика похвала, физика, биологија 3. место, хемија
Ђурђевић Алекса VII-1 – математика похвала, хемија
Добрић Иван VII-1 – математика похвала
Живковић Маша VII-1 – математика похвала, физика похвала, хемија
Смиљанић Вукашин VII-1 – математика, хемија
Новаковић Здравко VII-1 – физика
Марић Теодора VII-1 – хемија
Пејић Раденко I-1 – математика, физика 1. награда
Васиљевић Никола I-1 – математика
Бранковић Катарина I-1 – математика
Видић Милена I-1 – математика, физика похвала
Ненезић Огњен I-1 – математика, физика 3. награда
Радојчић Немања I-1 – математика
Прашчевић Марко I-1 – математика
Споладор Анђела I-1 – математика, физика похвала
Милошевић Данило I-1 – математика
Радосављевић Николај I-1 – математика
Савић Никола I-1 – математика
Ножица Анђела I-1 – хемија
Суботић Мила I-2 – српски језик
Теовановић Марија I-2 – књижевност 2.награда
Јоцић Бошко I-2 – биологија
Лесић Мина I-3 – српски језик 1. награда, хемија
Алексић Марко I-3 – хемија 2. место
Марковић Мина I-3 – хемија
Ђедовић Вук I-3 – Смотра рецитатора
Милутиновић Анђелија I-4 – српски језик, књижевност 2. награда
Цветановић Матија I-4 – историја
Јаковљевић Ана I-4 – књижевност
Манојловић Матеја I-5 – „Наука младима“ историја
Брдарић Невена I-6 – српски језик 1. награда
Мандић Надица I-6 – Смотра рецитатора
Тимотић Филип I-6 – Смотра рецитатора
Савић Тања I-7 – српски језик, књижевност 2. награда
Вујић Милутин I-7 – историја 3. место
Смолчић Теодора II-1 – математика, хемија 3. место, физика 3. награда
Панић Тијана II-1 – математика, хемија, физика
Лазић Сара II-1 – математика 3. награда, програмирање, хемија 1. место,
физика 1. награда
Веселиновић Милош II-1 – физика 2.награда
Лазић Сара II-1 – астрономија похвала
Поповић Кристина II-1 – астрономија похвала
Милић Дамњан II-1 – астрономија 3. награда
Мићић Милица II-2 – српски језик 2. награда, биологија
Ђурић Милица II-2 – Смотра рецитатора 3. место
Степановић Ђорђе II-2 – математика 3. награда
Пантић Огњен II-2 – математика
Радовановић Мина II-2 – математика
Петровић Јован II-2 – математика
Ристић Хана II-2 – биологија
Нинковић Никола II-2 – биологија
Гајић Игор II-2 – хемија 2. место
Кнежевић Аница II -3 – биологија
Дивнић Јелена II-3 – математика
Исаиловић Стефан II-3 – историја
Ивановић Лука II-3 – математика 2. награда, хемија
Николић Лука II-3 – српски језик 1. награда, биологија 3 место
Ђурић Сара II-4 – српски језик 2. награда
Урошевић Јована II-4 – српски језик
Јовановић Даница II-4 – српски језик
Јанковић Маријана II-4 – српски језик
Стефановић Марија II-4 – Смотра рецитатора 2. место, књижевност 2. награда
Јовановић Сара II-5 – српски језик 2. награда
Ковачевић Андријана II-5 – српски језик 2. награда
Павловић Дуња II-5 – српски језик 3. награда
Тодоровић Марко II-6 – српски језик 2. награда, књижевност 1. награда
Седларевић Анђела II-6 – књижевност 2. награда
Јеринић Ана II-6 – историја 3. место
Мирковић Кристина II-7 – српски језик 1. награда, књижевност 2. награда
Радојковић Александра II-7 – књижевност 2. награда
Јевтић Ивана III-1 – српски језик, физика
Марковић Јелена III-1 – математика, биологија, програмирање, хемија, физика 1. награда
Марковић Лазар III-1 – програмирање
Радовановић Тијана III-1 – поетски конкурси
Бирчанин Сара III-2 – физика 3. награда
Томић Јована III-3 – српски језик 3. награда, математика
Стефановић Оливера III-3 – књижевност 3. награда, биологија 3 место
Николић Милица III-4 – српски језик, књижевност
Јовановић Светлана III-4 – српски језик
Саватић Исидора III-4 – српски језик
Васиљевић Невена III-6 – српски језик 1. награда
Марјановић Ирина III-7 – Смотра рецитатора 1. место
Параментић Невена IV-1 – француски језик 3.место
Ашковић Јована IV-1 – српски језик 2. награда
Копривица Давид IV-1 – хемија 1. место, физика1.награда
Ђорђевић Милица IV-2 – биологија 1. место
Урошевић Ана IV-2 – биологија1. место
Николић Катарина IV-2 – биологија 3. место
Миловановић Марко IV-2 – српски језик
Миловановић Драгица IV-3 – биологија
Голубовић Јована IV-3 – биологија
Танасковић Милица IV-3 – енглески језик
Марјановић Иван IV-3 – енглески језик, српски језик 3. награда
Јосиповић Магдалена IV-3 – енглески језик
Ранковић Жељка IV-4 – српски језик 3. награда
Ракић Милица IV-4 – француски језик
Матић Христина IV-4 – српски језик
Новаковић Јелисавета IV-4 – српски језик
Милић Љубица IV-4 – биологија
Вујић Ивана IV-4 – књижевност 1. место
Глишић Марија IV-5 – српски језик
Весић Катарина IV-5 – српски језик 2.место
Лукић Јелена IV-5 – српски језик, француски језик
Николић Димитрије IV-4 – немачки језик 1.место
Живковић Немања IV-4 – немачки језик
Крсмановић Далибор IV-4 – немачки језик
Савић Катарина IV-4 – енглески језик 3.место
Ранковић Жељка IV-4 – енглески језик
Матић Христина IV-4 – енглески језик
Милошевић Никола IV-4 – енглески језик
Ракић Милица IV-4 – француски језик
Ристовић Тијана IV-4 – енглески језик
Перић Наташа IV-4 – енглески језик
Плавша Наташа IV-4 – енглески језик
Тадић Сања IV-4 – енглески језик
Лукић Нада IV-4 – енглески јези
Лукић Александар IV-5 – Смотра рецитатора
Лукић Јелена IV-5 – француски језик
Илић Оливера IV-6 – енглески језик
Милошевић Андријана IV-6 – енглески језик
Арсић Марија IV-6 – Смотра рецитатора 1. место
Бобовац Иван IV-6 – Смотра рецитатора
Јевтић Тања IV-7 – биологија

специјализовано-математичко одељење

Е-учење

Ко је присутан

Имамо 73 гостију на мрежи
Локација на сајту: Почетна Настава Такмичења
Назад на врх

ЗАПИСАЛИ СУ О НАМА

„An honour and a sincere pleasure to visit your school. It is very obvious that you are doing an excellent work! Fantastic students and great teachers! The best combination for a powerful education. Thank you for allowing me to visit you. My warmest regards to all.“

9. III 2020.                  Gregory Dikaios, City College, International Faculty of the University of Sheffield, Thessaloniki

„Огромная благодарность замечательной гимназии в Валево за тёплую встречу и интереснейший рассказ о современной жизни гимназии и её истории от коллектива магистрантов – филологов из Московского городского педагогического университета и проф. Ирины Беляевой.

Надеемся на то, что интерес к русскому языку и культуре возродится, в том числе благодаря нашему возможному сотрудничеству.“

11. февраля 2020 года           Беляева Ирина Анатольевна, профессор Московского городского педагогического университета

Ваљевска гимназија

Адреса: Вука Караџића 3, Ваљево
Телефон: +381 14 221 622
Факс: +381 14 221 622
E-пошта: gimvaljevo@gmail.com
Веб: www.valjevskagimnazija.edu.rs