“Говори тихо. Птице ноћас близу нас певају и мени је жао да чују како у гласу нечијем има суза.”
Десанка Максимовић

Додатна настава

Додатна настава се организује за ученике који, испољавају посебно интересовање и знања која превазилазе програм редовне наставе. Највећи део додатне наставе усмерава се на припрему ученика за такмичења.

Посебна пажња се поклања изради самосталних радова за научне скупове младих, а нарочито Смотру научно-истраживачког стваралаштва младих у Лозници и Београду.

Локација на сајту: Почетна Настава Додатна настава