"Животни циљ сваког појединца је увијек исти: напредовање у доброме."
Толстој

ИЗЛЕТ НА ПОВЛЕН

У организацији професора, задужених за извођење наставе предмета здравље и спорт, организована је шетња на Повлен.

На једнодневни излет у суботу 27. октобра кренуло је 48 ђака првог и седмог разреда заједно са професорима и директором школе.

Велику помоћ смо имали од чланова планинарског клуба Повлен, који су нам одржали и кратко предавање у природи о неким правилима планинарења. Лепо време, љубазни домаћини и заинтересовани ђаци били су сигуран знак одлично проведеног дана на планини Повлен.

Задовољни и препуни лепих утисака вратили смо се у Ваљево уз обећање да ћемо овакве шетње чешће организовати.

Локација на сајту: Почетна Издавачка делатност