"Изгубити стид значи, на крају крајева, признати себе савршеним."

ИНФОРМАЦИЈА О ПРИЈЕМНИМ ИСПИТИМА У ФИЛОЛОШКО, МАТЕМАТИЧКО И ИТ ОДЕЉЕЊЕ

Пријемни за специјализовано математичко одељење биће одржан 1. јуна у Ваљевској гимназији са почетком у 10 часова. Потребно је да ученици тога дана дођу до 9:30 у школу.

Пријемни у филолошко одељење биће одржан 1. и 2. јуна од 10 часова у Ваљевској гимназији. Потребно је да оба дана ученици дођу до 9:30 у школу. У суботу (1. јуна) полаже се тест из српског језика а у недељу (2. јуна) полаже се тест из енглеског језика.

Пријемни у ИТ одељење биће одржан 2. јуна у Шабачкој гимназији са почетком у 10 часова. Потребно је да ученици тога дана дођу у Шабачку гимназију до 9 часова. Ваљевска гимназија организовала је бесплатан одлазак за Шабац свих ученика који полажу пријемни испит. Полазак је у 7:30 са станице Југопетрола у Тешњару. За све додатне информације обратите се на број 014/221-622.

Локација на сајту: Почетна Издавачка делатност Ученичке публикације Гимназијалац