"Чудно је како је мало потребно да будемо сретни, и још чудније: како нам често баш то мало недостаје!"
Иво Андрић

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА

Државно такмичење из математике за ученике основних школа одржано је у суботу 29. априла 2017. у ОШ ,,20. октобар" у Новом Београду. Ученик осмог разреда Ваљевске гимназије Јован Марковић освојио је трећу награду, а ученик седмог разреда Лазар Јевтовић похвалу. На такмичењу су учествовали и Ивана Милошевић из седмог разреда и Јанко Ђурић, Добрица Цветиновић и Стеван Марјановић из осмог разреда.