"Не понеси се мудрошћу. Ни туђом, јер није твоја. Ни својом, јер чим си се понео, значи да је немаш много"

НАГРАЂЕНЕ ПРОФЕСОРКЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Друштво за српски језик и књижевност објавило је списак најуспешнијих наставника основних и средњих школа у Србији по броју освојених награда на републичком такмичењу из српског језика и језичке културе и на такмичењу Књижевна олимпијада у периоду 2012 – 2018. год.

Професорке Ваљевске гимназије Вера Ваш и Милена Милисављевић су једине две добитнице ове награде у Колубарском округу.

Награде ће бити додељене на Зимском семинару за наставнике српског језика и књижевности на Филолошком факултету у Београду, у петак, 1. 02. 2019. године.

Локација на сајту: Почетна Линкови